První pololetí je za námi a se skvělými výsledky

První pololetí tohoto školního roku uteklo jako voda a žáci jej mají za sebou. Pro některé to bylo první vysvědčení na střední škole a premiéra to byla i pro letos otevřenou školu v Českém Těšíně- její žáky i učitele. Výsledky byly ale výborné.

Vyznamenání dostalo celkem 23 žáků, 17 jich bylo v Ostravě, 8 v Českém Těšíně. Skvělou zprávou pro všechny, kteří takto skvělých výsledků dosáhli je fakt, že na naší škole mohou zažádat o prospěchové stipendium, které se pohybuje od 200,- do 400,- Kč/ měsíčně. Ano, dobré výsledky a snaha se u nás odměňují.
Vysvědčení dostali samozřejmě také studenti 2. ročníku dálkového studia. Pan ředitel všem žákům blahopřeje a doufá, že je studium bude bavit, naplňovat a motivovat k ještě lepším výsledkům.