Dny otevřených dveří proběhnou v lednu

Čas pro odevzdání přihlášek na střední školy se už pomalu blíží a je nejvyšší čas rozmyslet si, jaká škola bude pro budoucí středoškoláky tou nejlepší. Také nově vznikající AGEL Střední zdravotnická škola se rozhodla otevřít vůbec poprvé své brány budoucím studentům a představit obory, na které bude možné se pro studijní rok 2017/2018 přihlásit. Dny otevřených dveří proběhnou ve dnech 10.1. a 19.1. vždy od 13.00 do 18.00 hodin. Zájemci o studium budou mít možnost prohlédnout si prostory školy, pohovořit si s ředitelem školy, seznámit se s obory a jejich učebními plány a zeptat se na vše, co je ohledně studia na škole zajímá. Budova AGEL Střední zdravotnické školy se nachází na adrese Antošovická 107, Ostrava – Koblov.

Výhod, proč studovat právě na naší škole, je spousta. Přijďte se o nich přesvědčit i vy.