Pravý čas poslat přihlášku

Dny otevřených dveří jsou za námi a blíží se čas rozhodování. Na dnech otevřených dveří se nám vystřídalo na 150 studentů, kteří měli možnost seznámit se s prostory školy, zdravotníky z Přerovské a Vítkovické nemocnice, ale také dozvědět se všechny potřebné informace o studiu. Během nácviku resuscitace na figuríně či odběru krve se mezi studenty našlo několik talentů, kteří zvládli úkony prováděné běžně zdravotníky naprosto s přehledem.

Pro všechny, kteří studium na škole zvažují, je důležitým datem 28. únor, což je termín pro podání přihlášek. Pokud jste stále na pochybách a máte nějaké nezodpovězené otázky, můžete se na nás obrátit buď přes zprávy na našem facebooku (AGEL Střední zdravotnická škola) či telefonicky na čísle +420 720 943 022. Přejeme snadné rozhodování a věříme, že se potkáme při přijímacích zkouškách.