Veletrh Středoškolák, vysokoškolák v Ostravě

I letos jsme se se školou zúčastnili největšího veletrhu škol na Černé louce v Ostravě. 1.- 2. prosinec patřil přehlídce škol Středoškolák, vysokoškolák. Letos jsme ale měli posilu. Prezentace školy se totiž ujali sami studenti, kteří byli úžasní.

Na stánku AGEL Střední zdravotnické školy si zájemci mohli vyzkoušet odběr krve, resuscitaci nebo správné mytí rukou. A zájemců bylo víc než dost. Učitelé, ale i žáci Dominika, Rosa, Alex a Lukáš, kteří na veletrhu s prezentací školy pomáhali, měli rozhodně co dělat. V pátek se na veletrhu vystřídalo mnoho základních škol, jejichž žáci měli prostor si obejít všechny prezentující střední a vysoké školy, v sobotu žáky doprovázeli rodiče. Letáků i informací jsme rozdali dost, tak teď už se budeme na vážné zájemce o studium těšit na Dnu otevřených dveří v Ostravě- Koblově, který proběhne 14. prosince od 14. hodin.