AGEL Střední zdravotnická škola nově v Českém Těšíně

Pokud uvažujete o studiu na AGEL Střední zdravotnické škole a Ostravu máte z ruky, máme dobrou zprávu. Od září 2018 bude naše škola rozšiřovat své působení a výuku zahájí také v Českém Těšíně. Školu najdete v budově základní školy na ulici Slovenská 1.

„Mnoho našich studentů dojíždí z okolí Těšínska a Třinecka. Zároveň zde máme nemocnice, se kterými můžeme při výuce spolupracovat, proto jsme zvažovali tuto lokalitu. Našli jsme zde výborné zázemí v podobě základní školy, která měla volné dostatečně velké prostory. Máme teď do září dostatek času, abychom zde vytvořili alespoň tak příjemné zázemí, jaké mají naši studenti v Ostravě- Koblově,“ říká ředitel školy Mgr. Vladimír Janus.

Možnost prohlédnout si prostory školy a dozvědět se informace o přijímacím řízení bude 10. ledna 2018 od 14 do 17 hodin v rámci Dnů otevřených dveří. Využijte tedy příležitosti a přijďte se k nám podívat. Určitě se nebudete nudit a ještě se něco nového naučíte.