Dny otevřených dveří na školách v Ostravě a Českém Těšíně

Zajímá vás, jak probíhá výuka na naší škole? Zvažujete do budoucna zdravotnickou profesi a rádi byste dělali zajímavou práci, při které budete pomáhat lidem? A chcete mít po studiu práci jistou? Pak určitě dorazte na Dny otevřených dveří buď v Českém Těšíně, nebo v Ostravě.

Školu v Českém Těšíně veřejnosti poprvé otevřeme ve středu 10.1.2018. Návštěvníci nicméně zatím uvidí pouze prostory, které v následujících měsících projdou rekonstrukcí. Budou se však moci seznámit s učebními plány, našimi současnými studenty, naučit se něco zajímavého a zeptat se na vše, co je u studia zajímá. Škola bude sídlit v budově základní šoly na ulici Slovenská 1 a prostory budou zpřístupněny od 14 do 17 hodin.
O den později, tedy 11.1.2018 proběhnou druhé dny otevřených dveří na naší domovské škole v Ostravě- Koblově. Ve stejném čase, tedy od 14 do 17 hodin bude možné prohlédnout si školu, zjistit informace k přijímacímu řízení i další aktuality spojené se studiem.

Na obou školách se na vás budeme těšit.