Své dveře otevřela AGEL Střední zdravotnická škola v Ostravě i Českém Těšíně

V prosinci a lednu proběhly dny otevřených dveří na škole v Ostravě, tak také na nově připravovaném detašovaném pracovišti v Českém Těšíně. Ředitel školy tak během tří dnů promluvil ke zhruba pěti stům zájemcům či jejich rodičům. Školy tak snad stihli navštívit všichni, kdo se o studium u nás zajímají.

Zatímco v Ostravě už první ročníky studují od loňského roku, v Českém Těšíně bude ještě nutná rekonstrukce a prostory se budou teprve pro výuku připravovat. Přehled oborů, které se budou ve školním roce 2018/ 2019 otevírat, je možné nalézt zde.

Velký dík při organizaci dnů otevřených dveří, do kterých se zapojilo velké množství dobrovolníků, patří především samotným studentům, pedagogickému sboru, zdravotníkům z Nemocnice Český Těšín a Třinec- Podlesí a také společnosti AGEL Servis za převoz vybavení. Moc děkujeme a se zájemci o studium se snad setkáme již zanedlouho u přijímacích zkoušek.