Soutěž škol v pIšQworkách

Křížky a kolečka piškvorek si ze školních lavic určitě pamatuje každý. Dokázaly oživit nejednu nudnou hodinu a hrané tajně pod lavicí měly své kouzlo. Dnes už se však díky několika nadšencům, partnerům a Masarykově univerzitě mohou žáci středních škol zúčastnit Mistrovství škol v pIšQworkách. Pravidla jsou stejná, jen žáci soutěží v pětičlenných družstvech. Z naší školy se zúčastnily rovné tři týmy.

22. listopadu proběhl již 11. ročník oblastní soutěže. Ve hře zvané "pIšQworky" se za naši školu zůčastnilo patnáct žáků. Sice nakonec nevyhráli, ale užili si vyučující Michaelou Poláškovou spooustu legrace. Alepoň se všichni púřesvědčili, jak jsou schopni logicky myslet, taktizovat a táhnout v týmu za jeden provaz.