Závěr školního roku byl pestrý - Praha, soutěže, vánoční besídka

Závěr školního roku byl ve škole opravdu pestrý. Byl plný kultury, dobrodružství, vzdělávání, dobročinnosti i radostí. V polovině prosince se několik tříd vydalo do Prahy na rokový muzikál Malý princ s Kamilem Střihavkou v hlavní roli. I když Kamil zazpíval jen párkrát, zážitek to bezesporu byl. Už jen cesta více jak 100 studentů byla zajímavá. Poté ve škole probíhaly soutěže v obvazové technice 1. ročníků, sbírka oblečení pro nadaci ADRA, promítání dokumentárních filmů z projektu Jeden svět a nakonec besídka tříd zakončená famózní show pana učitele Porubka.

Celý závěr roku byl uvolněný a plný pohody, která se přenesla na žáky i učitele. Doufejme tedy, že se ve stejném duchu ponese i rok následující.