Kurz na Sanitáře se rozběhne v září! Hledáte stabilní práci? Tak do toho pojďte s námi.

Další akreditovaný kvalifikační kurz na Sanitáře se rozběhne už v září. Pořádá jej AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Ostravě. Pokud tedy hledáte stabilní práci, nebo je jen vaším snem pracovat s lidmi a pomáhat jim, pojďte do toho s námi. Kurz je složen z teoretické a praktické části, kterou zvládnete během 180 hodin.

Teoretická část bude probíhat od 7. září v prostorách školy v Ostravě - Koblově, praktická část poté ve Vítkovické nemocnici. Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou (30. října 2020) , po které můžete nastoupit do kteréhokoliv zdravotnického zařízení.
Podrobné informace o kurzu naleznete na stránce https://vzdelavani.agel.cz/sanitar-ostrava

PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ DO KURZU

Věk min. 18 let
Ukončené základní vzdělání
Dobrý zdravotní stav
Očkování proti hepatitidě typu B – postačí 1. dávka při zahájení kurzu

 CENA KURZU

6.000,- Kč včetně studijních materiálů. Za určitých podmínek je po úspěšném ukončení kurzu a nástupu do jednoho z našich zdravotnických zařízení možné vrácení účastnického poplatku. Pokud je uchazeč evidován na Úřadu práce, může si podat žádost na příslušném ÚPo uhrazení kurzovného.

Rozhodli jste se přidat k nám? Stačí vyplnit přihlášku a v září se na vás budeme těšit. Termín pro podání přihlášky je 1. září 2020.