Cestování za zkušenostmi s Erasmem

Letošní začátek školního roku byl pro desítku žáků 4. ročníku naší školy poněkud odlišný. Počínaje druhým dnem se vydali na „zkušenou“ v rámci programu Erasmus+ do zvolenské nemocnice. Po zrušené jarní stáži to byl druhý pokus našich žáků vycestovat a pobrat co nejvíce zkušeností.

Necelých deset dní sbírali studenti praktické zkušenost v Nemocnici AGEL ve Zvolenui na různých odděleních, například anesteziologicko-resuscitačním, gynekologicko-porodnickém, chirurgickém nebo dětském oddělení. A aby to nebylo jen o práci, navštívili žáci tamní Pustý hrad, kino, vydali se do Bojnické zoologické zahrady nebo na zámek Bojnice. Během pobytu získali žáci mnohé zkušenosti, viděli zajímavosti a zůstalo trochu času i na zábavu. Poděkování patří milému a vstřícnému personálu Nemocnice AGEL i hotelu.