Škola se prezentovala na veletrhu škol ve Frýdku- Místku

Halu Polárka zaplnily střední školy z celého kraje a nechyběli jsme ani mi. Studenti i učitelé se do prezentace školy pustili s takovou vervou, že už po poledni došly letáky k nejvyhledávanějšímu oboru- Zdravotnický asistent. Pro návštěvníky jsme si připravili praktické ukázky k resuscitaci dětí i dospělých či obvazové technice. A o zájemce, kteří si to chtěli vyzkoušet, nebyla nouze.

"Pokud žák nemá vůbec představu, na jakou školu se přihlásit či co by ho mohlo v budoucnu bavit, jsou tyto veletrhy skvělou příležitostí si všechny školy obejít, pobavit se s vyučujícími, případně jejich studenty, získat informace o požadavcích k přijetí a z toho už jste schopni usoudit, zdali vás daná škola zaujala. My jsme sebou letos vzali naše první studenty, protože jsou skvělou vizitkou toho, že i škola může být zábava a zároveň mít poslání", říká ředitel školy Vladimír Janus.
Další příležitostí zahlédnout učitele i žáky v akci bude veletrh Vysokoškolák, středoškolák na Černé louce v Ostravě v termínu 1.- 2. 12. 2017, kam jste srdečně zváni. My budeme připraveni na vaše dotazy.